Bayern rozgromił Stuttgart. Wielki mecz i trzy gole Harrego Kane'a

Bayern rozgromił Stuttgart Wielki mecz i trzy gole Harrego Kanea

Bayern Monachium rozgromił 4:0 Stuttgart. Trzy gole w tym spotkaniu strzelił dwukrotny wicemistrz Europy, kapitan reprezentacji Anglii Harry Kane. Jak przebiegał mecz?

Spis treści

• Kapitalny mecz Bayernu. Wielki mecz Kane'a
  • Bayern znowu liderem Bundesligi

Mecz Bayernu ze Stuttgartem ekscytował od samego początku. Serge Gnabry uderzył obok słupka w 4. minucie, a chwilę potem, niecelny strzał oddał Deniz Undav. W 6. minucie Aleksandar Pavlović uszkodził bark i zmienił Joao Palhinha. Do bramki Stuttgarta próbowali strzelić Raphael Guerreiro, Thomas Mueller, Kane i ponownie Gnabry. W pierwszej połowie nic już się nie wydarzyło. W 57. minucie meczu, Harry Kane kapitalnie przymierzył z dystansu i zaskoczył Nubela.

Kane kilka minut później oddał kolejny strzał. Został on zablokowany, ale doskoczył do odbitej piłki i wykończył akcję na 2:0. Kane w 80. minucie skompletował hattricka, uderzając lewą nogą obok Nubela. Wynik ustalił wicemistrz świata Kingsley Coman.

Bayern wygrał ze Stuttgartem 4:0 i odzyskał fotel lidera. Podopieczni Kompany'ego mają na koncie 17 punktów, tyle samo, co drugie w tabeli RB Lipsk.