Euro 2024: Czechy Turcja [WYNIK NA ŻYWO]

Euro 2024 Czechy Turcja WYNIK NA ŻYWO
W środowy wieczór na stadionie w Hamburgu grają ze sobą reprezentacje Turcji i Czech. Na razie jest 1:1 - w 51. minucie gola strzelił Hakan Calhanoglu, a w 66. zrobił to Tomas Soucek.

Salih Oezcan z reprezentacji Turcji i Antonin Barak z reprezentacji Czech /ROBERT GHEMENT /PAP/EPA

Turcy wygrali swój pierwszy mecz z Gruzją 3:1. Komentatorzy i kibice zachwycali się tym meczem i nazywali "najpiękniejszym". W drugiej kolejce ulegli Portugalczykom (0:3).

Czesi również przegrali z piłkarzami z Cristiano Ronaldo w składzie (1:2), a w drugiej kolejce zremisowali z Gruzją 1:1.

Czechy: Stanek -  Krejci, Hranac, Holes - Jurasek, Provod, Soucek, Coufal - Barak - Hlozek, Chytil.

Turcja: Gunok - Muldur, Akaydin, Demiral, Kadioglu - Yuksek, Ozcan - Guler, Calhanoglu, Yildiz - Yilmaz.