Empoli Juventus 4:1 (2:0). Odarci ze złudzeń JuvePoland

Empoli Juventus 41 20 Odarci ze złudzeń JuvePoland
Po karze od sądu sportowego przyszła kara na boisku. Juventus zebrał srogie baty od Empoli i wraca do Turynu z pustymi rękami. Wynik meczu otworzył Caputo, który wykorzystał rzut karny podyktowany za głupi faul Milika na skraju własnego

Po karze od sądu sportowego przyszła kara na boisku. Juventus zebrał srogie baty od Empoli i wraca do Turynu z pustymi rękami. Wynik meczu otworzył Caputo, który wykorzystał rzut karny podyktowany za głupi faul Milika na skraju własnego pola karnego. Kilka minut później prowadzenie Azzurrich podwoił Luperto, który skorzystał z błędów defensywy po rzucie rożnym. Chwilę po przerwie Caputo skompletował doppiettę, a asystował mu Akpa Akpro, który dziecinnie prosto odebrał piłkę Alexowi Sandro. W 85. minucie “honorowe” trafienie dla Juve zdobył Chiesa, w doliczonym czasie gry wynik ustalił Piccoli.

Empoli – Juventus 4:1 (2:0)18′ Caputo (rzut karny), 21′ Luperto, 48′ Caputo (asysta Akpa Akpro), 90′ Piccoli (asysta Haas) – 85′ Chiesa (asysta Rabiot)

Juventus (3-4-1-2): Szczęsny – Gatti, Bremer, Alex Sandro (63′ Rugani) – Barbieri (46′ Chiesa), Locatelli (58′ Kean), Rabiot, Kostić – Miretti (46′ Chiesa) – Vlahović, Milik (58′ Di Maria)

Empoli (4-2-3-1): Vicario – Ebuehi, Ismajli, Luperto, Parisi – Grassi, Bandinelli (68′ Haas) – Akpa Akpro (88′ Stojanović), Fazzini (79′ Henderson), Cambiaghi (79′ Pjaca) – Caputo (88′ Piccoli)

Żółte kartki: 55′ Parisi, 66′ Bandinelli – 56′ Rabiot, 76′ Paredes