Dramat Wojciecha Szczęsnego! Polski bramkarz został zniesiony na noszach, fatalna kontuzja

Dramat Wojciecha Szczęsnego Polski bramkarz został zniesiony na noszach fatalna kontuzja
Wojciech Szczęsny znowu przeżył dramat! Polski bramkarz dopiero co wrócił po kontuzji, jakiej nabawił się przed sezonem, a ponownie doznał fatalnego urazu. Szcz...

Szczęsny wrócił do bramki "Starej Damy" w poprzedniej kolejce przeciwko AS Roma. Wcześniej pauzował przez kilka tygodni w związku z kontuzją, jakiej nabawił się w ostatnim przedsezonowym meczu z Atletico Madryt. Przez nią opuścił inaugurację sezonu, a między słupkami Juventusu stał Mattia Perin. Początek sezonu nie był łatwy dla drużyny, do której niedawno dołączył Arkadiusz Milik. Powrót polskiego bramkarza w starciu z Romą odebrano jako pozytywny impuls, choć 36-krotny mistrz Włoch jedynie zremisował 1:1. Na zwycięski szlak Juventus miał wrócić już po kilku dniach, bowiem w środę (31 sierpnia) do Turynu przyjechała Spezia. Mecz ten zapowiadał się pasjonująco dla polskich kibiców, ale okazał się dla nich koszmarem.

Robert Lewandowski i spółka zarabiają KOKOSY! Te KWOTY mogą zwalić z nóg

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 3

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dramat Wojciecha Szczęsnego! Polski bramkarz został zniesiony na noszach

Juventus prowadzi do przerwy "w polskim meczu" 1:0, ale kibice w Polsce żyją kontuzją Szczęsnego. W składach obu drużyn znajdowało się aż 5 Polaków, z czego czterech wybiegło na boisko od pierwszej minuty (Szczęsny, Drągowski, Reca, Kiwior; Milik na ławce), jednak Szczęsny nie dograł nawet pierwszej połowy. Reprezentacyjny bramkarz już w drugim meczu po powrocie doznał fatalnej kontuzji. Były golkiper m.in. Arsenalu wyskoczył do dośrodkowania i nie chwycił piłki, a spadając, fatalnie postawił nogę. Natychmiast runął na murawę i wił się z bólu, a ostatecznie został zniesiony z boiska na noszach. Na razie brakuje informacji, jak poważny jest to uraz, ale całe zdarzenie wyglądało fatalnie. Z pewnością ucierpiał staw skokowy Szczęsnego, a jego występ na mistrzostwach świata stanął pod znakiem zapytania.

Legenda Bayernu bez ogródek o Lewandowskim. Były szef klubu zwrócił się do kibiców, zaapelował z całych sił