Motor Lublin Śląsk Wrocław (relacja na żywo)

Motor Lublin Śląsk Wrocław relacja na żywo
Zapraszamy na relację na żywo z meczu Motor Lublin - Śląsk Wrocław. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30.

Motor Lublin – Śląsk Wrocław 0:1 (0:1)

Bramki: Świerczok (44).

Motor: Brkić – Stolarski, Bartos, Najemski, Palacz, Samper, Wolski, Caliskaner, M. Król, Mraz, Ndiaye.

Śląsk: Leszczyński – Macenko, Szota, Petkov, Żukowski, Pokorny, Cebula, Samiec-Talar, Schwarz, Jezierski, Świerczok.

Żółte kartki: Cebula.

Sędziuje: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

Rezerwowi:

Motor: Rosa, Wełniak, Wójcik, Van Hoeven, Rudol, Simon, Luberecki, Scalet, Ceglarz.

Śląsk: Loska, Paluszek, Bejger, Musiolik, Ortiz, Baluta, Ince, Guercio, Petrov.

-----------------------------------------------------------------

46' Ruszyła druga połowa.

45+2' Nic z tego, od bramki Śląsk. I koniec pierwszej połowy.

45+1' Cebula przerywa groźny atak Motoru, dostaje kartkę i ostatnia szansa dla Motoru w pierwszej połowie, żeby wyrównać.

44' I niestety 0:1. Samiec-Talar idealnie dograł do Świerczoka w pole karne, a były napastnik Górnika Łęczna w sytuacji sam na sam z bramkarzem do końca patrzył na to, co zrobi bramkarz. W końcu uderzył lekko, technicznie, do rogu i mamy wreszcie gola na Arenie Lublin. Szkoda tylko, że dla gości

43' Znowu groźnie po centrze z narożnika boiska, małe zamieszanie, ale rywale ubiegli Sampera zanim Hiszpan zdążył uderzyć na bramkę.

41' Po rożnym piłka spada w polu karnym do Najemskiego, ale ten w dobrej sytuacji bardzo, bardzo wysoko nad bramką.

37' A teraz powinno być 0:1! Dwie okazje Śląska w jednej akcji. Najpierw szczęśliwie piłka dociera do Świerczoka, który huknął zza pola karnego. Brkić odbija do boku jednak Szchwarz jest pierwszy przy futbolócwce i z kilku metrów uderza w... poprzeczkę!

36' Wolski na środek do Sampera, ten idealnie na głowę do Mraza, a Słowak... z 5 metrów nie trafia w ogóle w bramkę.

35' Wolny dla Motoru i szansa na wrzutkę w pole karne dla Wolskiego.

33' Goście zamknięci w swoim polu karnym, Motor coraz mocniej naciska.

32' Chyba najgroźniejsza sytuacja w meczu. Caliskaner zagrywa na lewo w polu karnym do Króla. Wychodzi Leszczyński i dobrze skraca kąt, odbija piłkę, która leci w kierunku bramki. Wybija jednak obrońca Śląska.

30' Celny strzał Ndiaye. Szkoda tylko, że prosto do "koszyczka" bramkarza Śląska.

28' "Świeca" w pole karne, Leszczyński z problemami, ale jednak wybija.

27' A korner kończy się szansą Palacza jednak bardzo, bardzo niecelny strzałem.

26' Wolski przechytrzył rywala, który próbował zastawiać piłkę przy linii końcowej. "Wolo" wpadł w pole karne, ale wywalczył tylko rzut rożny.

19' To była świetna okazja dla Motoru. Po centrze z lewego skrzydła Caliskaner fatalnie uderzył jednak głową. Niemiec ma szczęście, że i tak był spalony, bo koncertowo zespuł świetną sytuację.

18' Samotna szarża Cebuli, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i oddał ją Samperowi.

18' Dobra centra Stolarskiego z prawej flanki, ale Szota wybija głową.

11' Leszczyński piąstkuje, a piłka spadła na nogę Sampera. Hiszpan uderzył lekko i po ziemi, ale był to celny strzał. Na linii czujny był jednak Szota i wybił futbolówkę.

10' Mraz drybluje w polu karnym, ale napastnik Motoru powstrzymany. Za chwilę atakuje Caliskaner, ale tylko rożny.

6' Sprytne rozegranie stałego fragmentu gry, dobre zgranie głową, ale zabrakło kogoś w polu karnym.

6' Wolny dla Śląska.

3' Wolski źle, bo piłka nie przeszła nawet przez pierwszego obrońcę Śląska.

2' Szybki rożny dla Motoru.

1' Gramy!

Tuż pred meczem efektowna oprawa kibiców, bo w końcu przed nami mecz dwóch zaprzyjaźnionych drużyn.

Do podstawowego składu Motoru wracają: Arkadiusz Najemski i Paweł Stolarski. Pierwszy raz na ławce usiądzie Sebastian Rudol.