Mecz Motor Lublin Widzew Łódź. Co to były za emocje!

Mecz Motor Lublin Widzew Łódź Co to były za emocje
Widzew Łódź fatalnie rozpoczął zawody w Lublinie, ale podopieczni Daniela Myśliwca pokazali niesamowity charakter i odrobili dwubramkowe prowadzenie i wygrali ważne spotkanie po przerwie reprezentacyjnej. - Wiadomości Łódź - TuLodz.pl

Widzew zwyciężył w Lublinie. | foto Lodzkisport.pl

SportWidzew Łódź fatalnie rozpoczął zawody w Lublinie, ale podopieczni Daniela Myśliwca pokazali niesamowity charakter i odrobili dwubramkowe prowadzenie i wygrali ważne spotkanie po przerwie reprezentacyjnej.

Widzew wygrał z Motorem Lublin. 13. kolejka

Widzew Łódź w 13. kolejce Widzew Łódź zmierzył się z Motorem Lublin, którym grają doskonale znani kibicom z Łodzi Sebastian Rudol i Marcel Gąsior. Obaj wywalczyli z Widzewem awans do pierwszej ligi w 2020 roku.

Teraz Rudol stanowi o sile formacji defensywnej Motoru, z którym przeszedł drogę z drugiej ligi do ekstraklasy, a Marcel Gąsior jest rezerwowym w drużynie beniaminka.

Widzew wygrał z Motorem Lublin. Kiepski początek

Widzew wszedł w to spotkanie najgorzej, jak tylko się dało. Już w pierwszej akcji tego spotkania Motor Lublin zaskoczył podopiecznych Daniela Myśliwca. W 25. sekundzie Piotr Ceglarz piętą pokonał Rafała Gikiewicza i wyprowadził Motor na prowadzenie. Jeszcze przed upływem kwadransa gospodarze prowadzili 2:0, a na listę strzelów po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wpisał się... Sebastian Rudol.

Widzew wygrał z Motorem Lublin. Łodzianie wrócili z długiej podróży

Widzew grał wręcz beznadziejnie, ale łodzianom należą się brawa, bo potrafili wrócić do tego meczu. Najpierw po rzucie rożnym piłkę do własnej bramki wpakował Mraz, trzy minuty później po tym samym stałym fragmencie do siatki trafił Imad Rondić. Były to pierwsze gole Widzewa po rzutach rożnych w tym sezonie. Bardzo dużo działo się w pierwszej części gry. Potwierdził to po raz kolejny Rondić. Bośniak jeszcze przed przerwą poszedł do pressingu i wykorzystał ogromny błąd bramkarza, który nabił piłką napastnika Widzewa, a piłka wpadła do siatki.