Fortuna 1 Liga: Resovia Rzeszów Wisła Płock. Relacja live i wynik ...

Fortuna 1 Liga Resovia Rzeszów Wisła Płock Relacja live i wynik
W zaległym meczu 17. kolejki Fortuna 1 Ligi, Resovia Rzeszów zagra u siebie z Wisłą Płock. Początek spotkania Resovia Rzeszów - Wisła Płock o godzinie 15:00. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Dla obu zespołów będzie to pierwszy mecz po zimowej przerwie w rozgrywkach. Tuż przed tą przerwą zarówno Resovia, jak i Wisła, wygrały swoje ligowe mecze - rzeszowianie pokonali Odrę Opole (1:0), płocczanie byli lepsi od Zagłębia Sosnowiec (2:0). Wywalczone wówczas trzy punkty były cenne zwłaszcza dla walczącej o utrzymanie ekipy z Podkarpacia, która wciąż zajmuje miejsce w strefie spadkowej.

Z kolei Wisła jest w grupie drużyn, które mogą się liczyć w walce o baraże o Ekstraklasę. Obecnie jest na siódmej pozycji, do szóstej Odry i piątej Wisły Kraków traci dwa punkty. W Rzeszowie ekipa z Płocka będzie chciała przerwa serię trzech kolejnych meczów bez zwycięstwa na wyjeździe.

Relacja i wynik na żywo meczu Resovia Rzeszów - Wisła Płock od godz. 15:00 na Polsatsport.pl.