Gorące tematy zamknąć

Skrót meczu Wisła Kraków Arka Gdynia 5:1 [WIDEO] Nawet wpadło ...

Skrót meczu Wisła Kraków Arka Gdynia 51 WIDEO Nawet wpadło

Fortuna 1 Liga. Wisła Kraków spuściła Arce Gdynia potężne lanie. Skończyło się na wyniku 5:1 okraszonym hat-trickiem Angela Rodado i golem bezpośrednio z rzutu rożnego. Czyżby Radosław Sobolewski miał zachować posadę? Polecamy skrót najciekawszych akcji niedzielnego spotkania.

Czyżby coś ruszyło? Wisła nie miała dla Arki żadnej litości. Wyszło niemal wszystko. Strzelanie w 5 minucie rozpoczął Angel Rodado, dobijając próbę Goku. Potem wprawdzie odpowiedział Karol Czubak, ale na tym on i jego koledzy już poprzestali.

A Biała Gwiazda nie miała dość. Na przerwę zeszła z jednobramkową zaliczką. Po niej Rodado skompletował hat-tricka. Do siatki trafił bezpośrednio z rzutu rożnego. Po golu strzelili jeszcze Goku i w doliczonym czasie Dawid Olejarka.

- Sobol pod tlenem - komentują internauci wynik Wisły. Gdyby drużyna przegrała, w poniedziałek Radosław Sobolewski najpewniej pożegnałby się z posadą. A tak po efektownym 5:1 póki co nic się takiego nie wydarzy. Wisła ma osiem punktów, co w praktyce oznacza sześć straty do liderującej Miedzi Legnica.

Wisła Kraków - Arka Gdynia 5:1 (2:1)Bramki: Rodado 5', 37', 83', Goku 73' , Olejarka 95' - Czubak 10'Żółte kartki: Goku, Basha - Gojny, Azacki, Czubak.Sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).Widzów: 14 118.

Wisła Kraków: Raton – Szot (79 Jaroch), Uryga, Colley, Satrustegui (76 Junca) – Carbo (76 Basha) – Baena (79 Villar), Duda, Goku (87 Olejarka), Alfaro – Rodado.

Arka Gdynia: Chudy - Stolc, Marcjanik, Azacki - Lipkowski, Bednarski (83 Borecki), Milewski, Gojny (69 Predenkiewicz) - Adamczyk (61 Skóra), Kobacki (83 Sawicki) - Czubak.

Kamil Glik od lipca pozostaje na bezrobociu. Wraz ze swoim agentem Jarosławem Kołakowskim szuka nowego klubu - także w Polsce. Typujemy do kogo (były) reprezentant Polski mógłby trafić, skoro jego ofertę odrzuciła Legia Warszawa.

Kamil Glik szuka klubu. Oto nasze kandydatury z Polski. Może...