Gorące tematy zamknąć

Liverpool przegrywa przed własną publicznością! Ogromna ...

Liverpool przegrywa przed własną publicznością Ogromna
Liverpool i Nottingham Forest rywalizowali ze sobą w 4. kolejce Premier League. Mecz ostatecznie zakończył się ogromną niespodzianką.

Liverpool przegrywa z Nottingham Forest!

W sobotę o godzinie 16:00 doszło do wielu interesujących meczów w rozgrywkach Premier League. W jednym z nich Liverpool przed własną publicznością podejmował Nottingham Forest. Podopieczni Arne Slota przystępowali do tej rywalizacji z kompletem punktów. Zespół gości natomiast w tym sezonie nie poniósł porażki, dlatego ten mecz zapowiadał się niezwykle interesująco.

Oglądaj skróty meczów Premier League

Pierwsza odsłona rywalizacji toczyła się wyłącznie pod ostrzałem Liverpoolu. Gospodarze dominowali w posiadaniu piłki i zdecydowanie częściej oddawali strzały na bramkę. Nottingham Forest raz po raz próbowali odpowiadać, ale nie mogli znaleźć sposobu na przejścia do ofensywy. W pierwszej połowie jednak nie zobaczyliśmy trafień, zatem oba zespoły schodziły na przerwę z bezbramkowym rezultatem.

POLECAMY TAKŻE

W drugiej części gry Liverpool miał jeszcze większe posiadanie piłki, ale Nottingham Forest częściej zdołał oddawać strzały na bramkę. W 72. minucie niespodziewanie całe Anfield Road ucichło. Na listę strzelców bowiem wpisał się Callum Hodson-Odoi. Piłkarze Arne Slota próbowali odpowiedzieć na tego gola, ale ostatecznie nie byli w stanie pokonać Martina Selsa. Mecz ostatecznie zakończył się niespodziewanym triumfem Nottingham Forest.

Liverpool – Notttingham Forest 0:1