Serie A: Napoli - Udinese. Mocne wejście Milika, pierwszy kontakt i gol [WIDEO]

Serie A Napoli  Udinese Mocne wejście Milika pierwszy kontakt i gol WIDEO
SSC Napoli pokonało u siebie Udinese 2:1 w meczu 34. kolejki włoskiej Serie A. Jedną z bramek dla gospodarzy zdobył Arkadiusz Milik, który pojawił się na boisku w 31. minucie meczu i od razu wpisał się na listę strzelców.

To było prawdziwe "wejście smoka" w wykonaniu reprezentanta Polski. Milik pojawił się na murawie jeszcze w pierwszej połowie, z kolei od samego początku w składzie Napoli grał Piotr Zieliński. Dla drużyny "Azzurrich" wciąż toczy się gra o europejskie puchary.

Mecz lepiej rozpoczął się dla gości, którzy już w 22. minucie objęli prowadzenie po golu Rodrigo De Paula.

Dziesięć minut później kontuzji doznał Dries Mertens, a w jego miejsca pojawił się Arkadiusz Milik. Już przy pierwszym kontakcie z piłką Polak pokonał Davida Ospinę i doprowadził do wyrównania.