Żużel. Niedziela bez PGE Ekstraligi! Godzina czekania i w ...

Żużel Niedziela bez PGE Ekstraligi Godzina czekania i w
Kibice nie obejrzą żadnego meczu PGE Ekstraligi w dzisiejszą niedzielę. Po odwołaniu starcia ebut.pl Stali Gorzów z ZOOLeszcz GKM-em Grudziądz,

Kibice nie obejrzą żadnego meczu PGE Ekstraligi w dzisiejszą niedzielę. Po odwołaniu starcia ebut.pl Stali Gorzów z ZOOLeszcz GKM-em Grudziądz, do skutku nie doszło także spotkanie Krono-Plast Włókniarza Częstochowa z KS Apatorem Toruń.

W Częstochowie zaczęło padać na kilkadziesiąt minut przed meczem. Opady były jednak obfite i szybko stało się jasne, że zawody nie rozpoczną się o zaplanowanej porze. Potem przeprowadzono krótkie prace i czekano na to czy pojawią się kolejne opady.

Następnie sędzia Paweł Słupski zarządził ekstraordynaryjną próbę toru. Zawodnicy w pojedynkę dość płynnie, ale były wątpliwości czy podobnie byłoby w pełnej stawce. Ostatecznie około godziny 20:10 zdecydowano o przełożeniu meczu. Paweł Słupski przekazał na antenie Canal Plus Sport, że tor był nieregulaminowy, a zespoły były zgodne co do odwołania starcia.

Żużel. Nowe wieści w sprawie Kvecha. „Wróci silniejszy” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Deszcz wygrywa z żużlem w Gorzowie! Sędzia mówi o nierozłożeniu plandeki – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Pogoda jest wyjątkowa kapryśna w drugiej połowie maja. W niedzielę do skutku nie doszły aż trzy mecze. Poza wspomnianymi starciami ekstraligowymi nie odbył się również pojedynek Metalkas 2. Ekstraligi w Poznaniu.

Nowa data pojedynku Lwów z Aniołami nie jest jeszcze znana. PGE Ekstraliga przedstawi ją w specjalnym komunikacie.