Gorące tematy zamknąć

Siatkówka. Polska - Holandia: wynik na żywo i relacja live - Liga Narodów siatkarzy 2021 w TVN24 - w Sport TVN24

Polscy siatkarze nie zwalniają tempa w Rimini. Po gładkim zwycięstwie z Bułgarią tym razem Biało-Czerwoni pokonali reprezentację Holandii 25:14, 25:17, 25:...

Polska – Holandia 25:14, 25:17, 25:16

Właśnie pojawiły się nowe informacje - pokaż
najstarsze na górzenajnowsze na górze Strona odświeża się automatycznie
22:28

W piątek starcie na szczycie tabeli z Brazylią również o godz. 21. Dziś dziękujemy już za śledzenie naszej relacji i gorąco zapraszamy na jutro.

22:25

Polacy odnieśli siódme zwycięstwo w Lidze Narodów i zrównali się z Brazylijczykami.

22:24

Źródło: en.volleyballworld.com Polska – Holandia w Lidze Narodów

22:24

25:16 – kończą mecz Holendrzy zagrywką w aut. Przewaga Biało-Czerwonych nawet przez moment nie podlegała dyskusji w tym spotkaniu.

22:22

24:15 - Abdel-Aziza dał próbkę swoich możliwości w ataku.

22:21

24:14 – pierwsza piłka meczowa po kolejnym zepsutym serwisie Holendrów.

22:21

23:13 – Rywale sami przerwali swoją serię punktową, psując zagrywkę.

22:20

22:12 – podwójne podbicie Kłosa. Odrobili nieco strat Holendrzy, ale wszystko zmierza do szybkiego zakończenia.

22:18

21:9 – Teraz wystarczył pojedynczy blok Łomacza.

22:17

20:9 – Muzaj tym razem po skosie i znowu skutecznie.

22:16

18:8 - Abdel-Aziz huknął potężnie z zagrywki, ale cóż z tego. Znakomicie bronią Polacy i kończy atak Muzaj.

22:14

17:7 – Bieniek będzie się śnił rywalom po tym spotkaniu. Kolejny raz jest nie do zatrzymania.

22:12

15:6 – przerwa niewiele zmieniła. Gubią się coraz częściej holenderscy siatkarze.

22:12

13:6 - o kolejny czas musi prosić selekcjoner "Pomarańczowych".

22:10

Ponoć jedno zdjęcie mówi czasem więcej niż tysiąc słów. To idealnie oddaje przebieg dzisiejszego spotkania.

22:10

22:07

10:4 – Holendrzy musieli to przerwać. Czas dla naszych rywali.

22:06

9:4 – teraz dwa kolejne punkty z zagrywki w wykonaniu Fornala. Bawią się Polacy.

22:04

7:4 - nie szło z zagrywki, udało się kiwnąć przy siatce. Sprytne zagranie Łomacza.

22:03

5:2 – kolejny fantastyczny blok naszych reprezentantów.

22:01

3:0 - znakomita kiwka Bieńka na 3:0 w trzecim secie. Scenariusz zdaje się powtarzać.

21:59

Źródło: en.volleyballworld.com Polski blok nie do przejścia dla Holendrów

21:55

25:17 – Kończy drugiego seta pięknym asem serwisowym Muzaj!

21:53

22:15 – Holendrzy znów psują jednak zagrywkę. Nie mogą złapać właściwego rytmu.

21:53

21:15 - Andringa po palcach Polaków zdobywa 15. punkt dla Holandii.

21:51

20:13 - Abdel-Aziz zagrywa w siatkę. Kika nieudanych serwisów z obu stron.

21:49

18:12 – Muzaj tym razem myli się ze skrzydła. Możemy sobie jednak pozwolić na drobne błędy przy takiej przewadze.

21:48

18:10 – błyskawiczna odpowiedź Biało-Czerwonych!

21:47

16:10 – udało się teraz oszukać Holendrom nasz blok. Uznajmy to jednak za wypadek przy pracy.

21:46

16:9 – Muzaj obija blok rywali i schodzimy na przerwę techniczną z bardzo komfortową przewagą.

21:44

14:8 – potężny atak Śliwki po prostej.

21:42

12:6 – dwukrotnie zatrzymują się na polskim bloku „Pomarańczowi”.

21:38

10:6 – Śliwka pięknie atakuje po przekątnej. Udało się szybko przerwać lepszy fragment gry w wykonaniu przeciwników.

21:36

8:5 – Holendrzy przygotowani na kolejną zagrywkę Muzaja. Wybronili i zakończyli atakiem ze skrzydła.

21:34

8:4 – tym razem punktowa zagrywka w wykonaniu Muzaja!

21:33

6:3 – odrobili kilka punktów rywale, ale Polska utrzymuje się na prowadzeniu. Bieniek punktuje z zagrywki.

21:30

3:0 – Tymczasem Polacy otwierają drugą odsłonę pewnym prowadzeniem. Holendrzy zupełnie nie radzą sobie z naszym blokiem.

21:28

Przypomnijmy, że w piątek mecz na szczycie tabeli z Brazylią.

21:28

Źródło: en.volleyballworld.com Brazylia w Lidze Narodów

21:25

25:14 – tym razem Fornal kiwa z drugiej strony. Pewne zwycięstwo naszych reprezentantów w pierwszej odsłonie.

21:24

24:14 – skuteczna kiwka Śliwki. Mamy piłki setowe.

21:23

23:14 - Nimir Abdel-Aziz sprytnie zagrywa nad naszym blokiem.

21:22

22:13 – znów pewne przyjęcie Biało-Czerwonych i akcja zakończona przez Bieńka.

21:19

20:12 – Piękny blok Biało-Czerwonych na wagę 20. punktu w pierwszym secie.

21:18

Reprezentacja Brazylii podąża w ślad za

21:16

17:10 - Przewaga Polaków szybko rośnie. Przypomnijmy więc, co czeka nas już jutro.

21:14

16:9 – As serwisowy Bieńka tuż przed drugą przerwą techniczną.

21:13

15:9 – Śliwka tym razem z zagrywki trafia w siatkę. Szybko jednak odpowiadamy po znakomitym przyjęciu.

21:11

12:7 – świetnie bronimy w bloku i po chwili skuteczny atak ze skrzydła w wykonaniu Śliwki.

21:10

10:6 – sprytne zagranie Holendrów przy siatce. Biało-Czerwoni kontrolują jednak sytuację na boisku.

21:06

8:3 – Fornal świetnie skacze do bloku i mamy 5 punktów przewagi na pierwszej przerwie technicznej.

21:05

6:2 – wszystko wraca do normy. Budujemy przewagę po asie serwisowym Bieńka.

21:04

4:2 – przerwa poskutkowała. Holendrzy zdobywają punkt po udanym bloku.

21:03

4:1 – mocny początek Polaków. Rywale już proszą o czas.

21:01

Polacy zaczęli w zestawieniu: Muzaj, Łomacz, Śliwka, Fornal, Bieniek, Kłos, Zatorski (libero).

20:56

Zawodnicy wchodzą już na boisko. Niebawem zaczynamy!

20:48

Do składu wracają za to: Michał Kubiak, Bartosz Kurek, Kamil Semeniuk i Mateusz Bieniek.

20:46

Polacy zagrają dziś m.in. bez Wilfredo Leona. Na boisku nie zobaczymy też: Łukasza Kaczmarka, Jakuba Kochanowskiego i Bartosza Bednorza.

20:43

Tymczasem zajmujący trzecią pozycję Francuzi doznali w czwartek drugiej porażki, przegrywając 2:3 ze Słowenią, która zamyka czołową czwórkę.

20:39

Za nami kilka ciekawych rozstrzygnięć w innych meczach Ligi Narodów. Brazylijczycy pewnie ograli Bułgarów 3:0, obejmując prowadzenie w tabeli. Mają siedem zwycięstw na koncie, o jedno więcej niż Polacy.