Łódź nadal bez lidera Ekstraklasy. Widzew Łódź Śląsk Wrocław 0 ...

Łódź nadal bez lidera Ekstraklasy Widzew Łódź Śląsk Wrocław 0
Piłkarze Widzewa zremisowali u siebie w meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy. Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 0:0.

Słuchaj też transmisji z meczu Widzew Łódź – Śląsk Wrocław(Radio Łódź Extra)

WIDZEW ŁÓDŹ – ŚLĄSK WROCŁAW[RELACJA NA ŻYWO]

Czerwona kartka: Kozlovsky (Widzew)Żółte kartki: Ortiz (Śląsk)

Strona wymaga odświeżania – kliknij tutaj

Jeszcze Gikiewicz uprzedził Musiolika i po chwili sędzia Arys zagwizdał po raz ostatni. Goli nie oglądaliśmy. Widzew Łódź – Śląsk Wrocław 0:0. Dziękuję za uwagę. Dobranoc.

90’+5 Huknął na wiwat Żukowski.

90’+3 Kolejny rzut rożny dla Śląska.

90’+1 Łodzianie poradzili sobie z kornerem rywali.

90’+1 Rzut rożny dla gości.

90′ Sędzia Arys do drugiej połowy dolicza co najmniej pięć minut.

89′ Shehu zmienia Alvareza.

88′ Nie ma karnego. Decyzja utrzymana, choć było naprawdę blisko…

86′ Żółta kartka dla Ortiza za próbę wymuszenia rzutu karnego. Jeszcze jednak analiza VAR…

84′ Jezierski od razu stworzył sobie sytuację strzelecką, ale trafił w jednego z widzewiaków! Dobitka Schwarza niecelna.

83′ Żukowski zmienia Matsenkę, Jezierski wchodzi za Cebulę.

83′ Matsenko wybił piłkę za linię końcową, ale rożnego nie ma, bo Cybulski spalił.

81′ Jeszcze jeden korner dla widzewiaków. Kibice próbują jeszcze wspomóc łodzian gorącym dopingiem.

80′ Cybulski nie dał rady skutecznie opanować piłkę podanej w pole karne Śląska przez Hanouska! Jednak rzut rożny dla łodzian.

79′ Widzewiacy dłużej utrzymują się przy piłce. Kończy to strzałem z dystansu Silva. Zablokowane uderzenie przez Petrova, aut dla łodzian.

76′ 17 tysięcy 667 kibiców ogląda to spotkanie z wysokości trybun.

75′ Widzew Łódź – Śląsk Wrocław 0:0

73′ Tym razem Gikiewicz nie piąstkuje, a pewnie łapie piłkę na piątym metrze.

73′ Gikiewicz źle wyszedł do piąstkowania, ale nie mieli jak oddać strzału goście.

73′ Silva blokuje dośrodkowanie Matsenki. Rzut rożny.

72′ Widzewiacy radzą sobie po dośrodkowaniu Matsenki.

71′ Guercio strzela z dystansu. Daleko obok bramki.

70′ Zamieszanie w polu karnym Śląska po dośrodkowaniu Kerka z narożnika, ale Samiec-Talar daleko wybija piłkę.

69′ Kastrati wywalczył rzut rożny.

67′ Silva zmienia Rondicia i już biegnie na lewą obronę, gdzie grał Kozlovsky. Na środek ataku pewnie zejdzie nieco Gong, a może fałszywym atakującym będzie Kerk. Teraz to Niemiec jako wysunięty zawodnik.

66′ Nahuel i Ince schodzą, na boisku są już Ortiz i Samiec-Talar. Gra wznowiona, weryfikacji VAR nie było – widzewiacy w dziesięciu.

64′ Czerwona kartka! Ogląda ją Kozlovsky! Sędzia Karol Arys nie miał wątpliwości, choć pewnie jeszcze poczekamy na meldunek od arbitrów VAR…

64′ Potrójna zmiana w Widzewie. Schodzą Łukowski, Sypek i Klimek. Wchodzą Gong, Kerk i Cybulski.

62′ Sypek wzięty w “kleszcze” przez dwóch defensorów i nie zdołał przedrzeć się w pole karne, wychodząc sam na sam z Leszczyńskim!

61′ Trener Myśliwiec szykuje pierwsze zmiany.

60′ Widzew Łódź – Śląsk Wrocław 0:0

58′ Matsenko potrzebuje pomocy medycznej, ale żadnej analizy VAR nie ma, bo widzewiacy nie faulowali.

57′ Teraz jeszcze większe zamieszanie i to już w polu bramkowym łodzian! Pada Matsenko, który starł się z Kozlovskim. Słowak wybijał piłkę niemal z linii bramkowej!

57′ Zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym wrocławian. Cebula strzela z bocznej strefy – kolejny korner dla gości!

56′ Kastrati zabrał piłkę Nahuelowi na własnej połowie, ale później beztrosko stracił piłkę w kole środkowym. Cebula zakończył kontrę Śląska strzałem… po rykoszecie rzut rożny dla Śląska!

53′ Wrocławianie znów czekają na okazję do szybszego wyjścia z piłką. Widzewiacy muszą się pilnować.

50′ Gikieiwcz paruje piłkę na rzut rożny po uderzeniu Schwarza z dystansu. Dobry kontratak wrocławian, uderzenie było gorsze, bo w środek bramki, co zdecydowanie pomogło Gikiewiczowi.

49′ Widzewiacy długo konstruują akcję, ale nie potrafią sobie stworzyć sytuacji do strzału.

46′ Druga połowa rozpoczęta. Jak na razie bez zmian w składach. Czekamy na zmianę wyniku.

Zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Na razie bez bramek. Widzew Łódź – Śląsk Wrocław 0:0.

45′ Jeszcze jeden rzut rożny dla widzewiaków.

42′ Klimek traci piłkę przed linią końcową na połowie Śląska. Cebula wyprowadził kontrę, którą zakończył złym podaniem na 35. metrze od bramki łodzian.

40′ Sypek przewraca się w kole środkowym, gwizdek sędziego milczy, kibice protestują.

39′ Żyro zatrzymał rozpędzającego się prawym skrzydłem Ince.

37′ Cebula pudłuje z ok. 23 metrów.

37′ Leszczyński łapie piłkę po zbyt mocnym podaniu Klimka.

36′ Krótko rozegrali rzut rożny widzewiacy. Sypek uciekł do linii końcowej i dośrodkował na dalszy słupek… Rondić chyba zdjął piłkę z głowy Kozlovskiemu!

35′ Kolejny rzut rożny dla Widzewa.

34′ Zblokowany strzał Cebuli. Łapie bez problemu Gikiewicz.

33′ Rondić zatrzymany przez Petrova w polu karnym Śląska. Dobry pomysł z prostopadłym podaniem miał Hanousek.

32′ Złe dośrodkowanie Klimka z lewej strony.

31′ Widzewiacy próbują długiego ataku pozycyjnego.

30′ Widzew Łódź – Śląsk Wrocław 0:0

30′ Alvarez na piątym metrze od własnej bramki uprzedził Musiolika!

28′ Mięciutkie dośrodkowanie Alvareza na skraj pola karnego, biegł tam Sypek, jednak połapał się w tym wszystkim Ince.

27′ Rzut wolny dla łodzian na połowie Śląska. Faulowany Kozlovsky.

25′ Rondić nie doskoczył do piłki dośrodkowanej z narożnika na bliższy słupek. Po chwili uderzenie Ibizy zablokowane, a podanie z przewrotki Klimka nie doszło do żadnego z widzewiaków!

24′ Rondić wywalczył rzut rożny, walcząc do końca o piłką dorzuconą w pole karne rywali.

22′ Musiolik nie wykorzystał “prezentu” od Kastratiego! Gikiewicz broni prawą nogą. Rzut rożny.

22′ Głębokie dośrodkowanie Klimka z lewej strony, Petrov wybija piłkę.

21′ Gikiewicz uprzedził rywala wyjściem do linii bocznej pola karnego.

19′ Gra toczy się w środku pola.

17′ Wrocławianie w ostatnich minutach odsunęli grę od własnej bramki.

15′ Dobra akcja Cebuli w kontrze, wpadł w pole karne, położył jednego z widzewskich obrońców, ale później “podał” w ręce Gikiewicza.

15′ Widzew Łódź – Śląsk Wrocław 0:0

14′ Guercio zatrzymał rozpędzającego się Sypka. Aut dla Widzewa na wysokości pola karnego gości.

12′ Żyro wybija na rzut rożny, ale pokazuje też, że powinien być spalony Musiolika. Z narożnika zaczną wrocławianie.

10′ Nieco za mocny przerzut Ibizy do Sypka.

9′ Żyro pudłuje po dośrodkowaniu Alvarez z wolnego… gola by nie było – na spalonym łódzki obrońca.

6′ Faul Hanouska na połowie Śląska. Przypadkowe, ale też nierozważne wejście Czecha, który musi uważać, bo w tamtym sezonie wyleciał z boiska po takim nierozważnym wejściu, w którym też trafił w piłkę. Tym razem analizy VAR nie ma.

5′ Sypek drybluje w polu karnym Śląska, ale obrońcy wybijają, jednak błyskawicznie wrócił Sypek, przejmując piłkę 10 metrów od szesnastki wrocławian.

3′ Alvarez pudłuje z 15 metrów.

1′ Za nami już pierwszy rzut rożny dla łodzian. Po dośrodkowaniu Alvareza, wrocławianie wybijają.

1′ Rozpoczęło się to spotkanie. Goście na zielono, gospodarze na czerwono.

Rezerwowi w Widzewie: J. Krzywański – K. Hajrizi, M. Krajewski, L. Silva, J. Shehu, K. Cybulski, S. Kerk, H. Gong, H. Sobol. Trenerem jest Daniel Myśliwiec

Na ławce rezerwowych Śląska zasiadają dzisiaj: H. Śliczniak – T. Baluta, A. Ortiz, A. Paluszek, S. Szota, M. Żukowski, P. Samiec-Talar, F. Rejczyk, J. Jezierski. Trenerem jest Jacek Magiera

Widzew Łódź: R. Gikiewicz – L. Kastrati, M. Żyro, J. Ibiza, S. Kozlovsky, F. Alvarez, M. Hanousek, J. Łukowski, J. Sypek (64. H. Gong), A. Klimek (64. , I. Rondić

Śląsk Wrocław: R. Leszczyński – Y. Matsenko, S. Petrov, A. Petkov, T. Guercio, P. Pokorny, P. Schwarz, B. Ince, M. Cebula, M. Nahuel, S. Musiolik

Godzina 20.05 Dobry wieczór. Przed nami spotkanie Widzewa Łódź ze Śląskiem Wrocław. Jeśli łodzianie wygrają, awansują na razie na fotel lidera PKO Ekstraklasy.