Bruk-Bet Termalica Nieciecza KS » W Krakowie bez punktów

Nie tak miał wyglądać piątkowy wieczór w Krakowie. Bruk – Bet Termalica przegrała 0:2 z Wisłą Kraków. 18 października, 2024. Strona Główna / AKTUALNOŚCI.

Nie tak miał wyglądać piątkowy wieczór w Krakowie. Bruk – Bet Termalica przegrała 0:2 z Wisłą Kraków.

Od początku spotkania Wisła napierała. W 27 minucie piłkę do siatki skierował Łukasz Zwoliński sędzia liniowy podniósł jednak chorągiewkę. W minucie 31 Tamas Kiss próbował pokonać Adriana Chovana najpierw świetną interwencją popisał się nasz bramkarz później Węgier niecelnie dobił. W drugiej połowie zespół „Słoni” zaczął dochodzić do głosu. W 62 minucie Igor Strzałek próbował z dystansu jednak Alan Uryga w ostatniej chwili rzucił mu się pod nogi i wybił futbolówkę na rzut rożny. W 78 minucie gospodarzy po pięknej akcji wyprowadził Łukasz Zwoliński. W minucie 93 Zwoliński skierował piłkę do siatki po raz drugi.

Wisła Kraków – Bruk – Bet Termalica 2:0 (0:0) Bramki: 1:0 Łukasz Zwoliński (78 min), 2:0 Łukasz Zwoliński (90+3) . Sędziował Karol Arys. Żółte kartki: 77 Putiwcew (63 min), 26 Łasicki (90)

Wisła: 28 Patryk Letkiewicz – 25 Bartosz Jaroch, 26 Igor Łasicki, 6 Alan Uryga, 4 Rafał Mikulec – 8 Marc Carbó, 12 James Igbekeme (90 50 Mariusz Kutwa) – 13 Tamas Kiss (81 10 Frederico Duarte), 9 Ángel Rodado, 17 Jesús Alfaro (70 77 Angel Baena) – 99 Łukasz Zwoliński (90+3 21 Patryk Gogół). Rezerwowi: 31 Anton Cziczkan – 10 Frederico Duarte, 19 Olivier Sukiennicki, 20 Karol Dziedzic, 21 Patryk Gogół, 30 Giannis Kiakos, 50 Mariusz Kutwa, 75 Kapcer Skrobański, 77 Ángel Baena. Trener: Mariusz Jop

Bruk – Bet Termalica: 1 Adrian Chovan –  29 Gabriel Isik, 3 Arkadiusz Kasperkiewicz, 77 Artem Putiwcew – 10 Kacper Karasek (46 7 Kacper Karasek), 86 Igor Strzałek (85 12 Jakub Wróbel), 28 Maciej Ambrosiewicz (85 13 Bruno Wacławek) ,  8 Andrii Dombrovskyi – 6 Maciej Wolski (85 80 Jakub Różycki), 21 Damian Hilbrycht (46 17 Taras Zaviiskyi)  – 25 Kamil Zapolnik. Rezerwowi: 99 Miłosz Mleczko –  7 Morgan Fassbender, 12 Jakub Wróbel, 13 Bruno Wacławek, 16 Tomasz Płaneta, 17 Taras Zaviyskyi,  18 Bartosz Farbiszewski, 80 Jakub Różycki,  90 Jakub Nowakowski. Trener: Marcin Brosz.