Fortuna 1 Liga: Wisła Kraków Resovia Rzeszów. Relacja i wynik ...

Fortuna 1 Liga Wisła Kraków Resovia Rzeszów Relacja i wynik
W jednym z piątkowych meczów 12. kolejki Fortuna 1 Ligi ekipa Wisły Kraków zmierzy się z Resovią Rzeszów. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Oba zespoły wygrały swoje spotkania przed przerwą reprezentacyjną i będą chciały kontynuować dobrą passę. Wisła jest niepokonana od 18 sierpnia i zajmuje piąte miejsce w tabeli.

Rzeszowianie przerwali pasmo pięciu meczów ligowych bez wygranej i pokonali przed własną publicznością GKS Tychy 2:0. Wisła rozgromiła u siebie Znicza Pruszków 6:2.

Resovia znajduje się blisko strefy spadkowej i potrzebuje punktów, aby powiększyć nad nią dystans. Ten obecny wynosi jedynie dwa "oczka".

W poprzednim sezonie "Biała Gwiazda" dwukrotnie pokonała Resovię 2:0.

Relacja i wynik na żywo meczu Wisła Kraków - Resovia Rzeszów od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.